babymassage in de kraamperiode
voor een rustige landing
Van harte gefeliciteerd! Want als je op deze pagina bent beland groeit er waarschijnlijk een klein wondertje in je buik! Zo bijzonder. Negen maanden lang zorgt jouw lichaam ervoor dat er nieuw leven mag groeien en hoeft jouw baby zelf niet veel te doen.
En dan is daar ineens de geboorte. De vertrouwde plek waar je 9 maanden hebt gezeten en hebt mogen uitgroeien tot een mini mensje mag je gaan verlaten. Het is tijd om op deze mooie wereld te komen, maar poeh dat is ook wel direct een hele happening! De kraamperiode is de tijd om bij te komen, dicht bij mama en papa te zijn en te ‘landen’.

de cursus
Deze cursus is ontwikkelt om jullie als gezin te ondersteunen in de eerste 6 weken en een fijne start te bieden. Aan elkaar wennen, aandacht geven die jullie verdienen, de hechting direct te versterken en de tijd hebben om elkaar te leren kennen.
HOE ZIET DE CURSUS ERUIT?
De cursus bestaat uit 2 lessen. De eerste les volg je, indien mogelijk, in de laatste weken van je zwangerschap. Bij jou thuis leer ik je de technieken die je vanaf de geboorte toe mag passen bij je baby. Ook leer ik je hoe je dit precies aanpakt en hoe je het heel rustig op gaat bouwen.
Je ontvangt van mij de instructiekaarten van de technieken, een e-book vol informatie en tips over onder andere de onderwerpen: hoe ga ik van start, wat heb ik nodig, hechting, ontwikkeling van de hersenen, baby’s eerste ervaring met babymassage, het belang van vertragen, grenzen, wat ervaart je baby in de baarmoeder en geboortetrauma.
Als je baby geboren is en jullie zijn een beetje bijgekomen van de bevalling, maken we een tweede afspraak. Ook hier kom ik bij jullie thuis, we kijken waar je tegenaan loopt, oefenen de technieken nogmaals en hebben de tijd om de bevalling na te bespreken.
LES 1
- 1 – 1,5 uur.
- Bij jou thuis.
- Bij voorkeur ben je nog zwanger.
- Je leert alle technieken op een pop.
- Ontvangt de instructiekaarten van de massages.
- Ontvangt een e-book van 24 pagina’s vol informatie en tips.
- Whatsapp contact indien je hulp nodig hebt.
LES 2
- 1 – 1,5 uur.
- Bij jou thuis.
- Je baby is geboren.
- Kijken waar je tegenaan loopt.
- Oefenen de technieken op je baby en op de pop.
LOCATIE
De lessen vinden plaats bij jou thuis. Binnen 15 km reken ik geen reiskosten, daarboven reken ik €0,23 per kilometer.

afspraak maken
Wil je graag een afspraak maken voor? Super leuk! Het makkelijkste kun je even een mailtje of een whatsappbericht sturen en dan ontvang je van mij binnen 2 werkdagen antwoord.
Email: info@touteslavie.com
Whatsapp: 0657818484
extra informatie babymassage
- Voor pasgeboren baby's is er de cursus Babymassage in de kraamperiode (tot 6 weken)
- Voor baby's vanaf 6 weken is er de cursus Babymassage
- Voor baby's die niet meer zo stil kunnen liggen is er een yoga les! Op een speelse manier uitnodigende oefeningen en spelletjes leren. Vanaf 3 maanden.
- De babymassagelessen zijn geschikt voor iedereen die interesse heeft! Ouders, grootouders, gastouders etc.
- De lessen zijn altijd privé lessen. Wil je graag met een andere mama en baby een cursus of les volgen? Informeer dan even naar de mogelijkheden!